Články, rady a tipy » Amphibiox

GEOX Amphibiox: nová technologie pro vytvoření zcela nepromokavé a prodyšné obuvi.

 

Dalším krokem v high-tech budoucnosti GEOX učinila další krok vpřed

v nepromokavé prodyšné technologii svých bot. Nyní je ochrana před vlhkostí úplná. To je - GEOX Amphibiox. Inovativní řešení, které umožňuje nohám dýchat, nohy se nepotí a ani svršek nenasakuje vlhkost z vnějšího okolí.

Inovace pro pohodlí nohou

Speciální dýchající voděodolná blána pokrývá celý vnitřek obuvi, a to jak ze strany chodidla, tak i z vnější strany, nedovoluje vlhkosti proniknout k obuvi a vytváří ideální mikroklima uvnitř boty.

 

Amphibiox

Geox Amphibiox: řešení pro zcela nepromokavou a prodyšnou obuv. Geox přichází s revolučním konceptem nepromokavé obuvi se systémem pro celkovou ochranu a prodyšnost: Geox Amphibiox. Inovativní řešení, které zabraňuje dostat se vlhkosti do boty, a zároveň zaručuje prodyšnost.

 

Největší italský výrobce obuvi Geox uvedl na trh vycházkovou obuv s novou voděodolnou technologií nazvanou Amphibiox, díky které je obuv naprosto nepromokavá a zároveň prodyšná, která udržuje nohy v teple a suchu. Obsahuje mikroporézní membránu, která těsně přiléhá k nártové části boty a vnitřní straně podrážky, která je rovněž prodyšná. Tato membrána brání pronikání venkovní vlhkosti do boty a umožňuje vypařování vnitřní vlhkosti ven.

Speciální prodyšná a nepromokavá membrána se používá, a to nejen v podešvi, ale pro celou botu. To vytváří a udržuje ideální mikroklima pro vaše nohy, které zůstávají v teple a suchu, aby mohly volně dýchat přirozeně shora a ze spodní části boty. V tradiční nepromokavé obuvi, je vnitřní obložení z membrány, která obklopuje nohu jako ponožka. Voda může proniknout do bot, a ta zůstává mezi svrškem a podšívkou Tím zůstávají vaše nohy studené. Geox : zaručená dešti odolná podrážka. Díky pružnosti, velké tvárnosti a mimořádné propustnosti vodních par, kůže vyniká jako nejpoužívanější materiál pro výrobu pohodlné boty. Kůže má porézní strukturu,což je jeho hlavní výhoda: schopnost kůže nechat nohy dýchat a tak držet v suchu. Ale to je také jeho hlavní nevýhoda, protože má sklon k absorbování vody a vlhkosti. To je důvod, proč, za mokra, boty s koženou podrážkou mají jednu slabinu: absorbují vlhko, což způsobuje velké potíže. Geox výzkum vyvinul technické řešení, které dodává vodotěsnost s funkcí přirozeného "dýchání" chodidel. Tlakové zkoušky ukázaly, že kožená podrážka absorbuje vlhkost a to je příčinou velké potíží. Až dosud všechny pokusy o řešení tohoto problému nevedly k uspokojivým výsledkům.

Amphibiox Geox je revoluční pojetí nepromokavé boty s plnou ochranou a prodyšností, a to prostřednictvím nového, kreativního řešení bránící průniku vody k chodidlu, a přitom vždy zajišťující perfektní prodyšnost. Prodyšná, nepromokavá membrána drží vodu vně boty, přičemž teplota uvnitř boty je stále ideální. Nohy jsou vždy teplé, suché a větrané přirozeným způsobem. Tradiční nepromokavá obuv poskytující ochranu pomocí membrány nemůže zabránit tomu, aby voda neprosakovala dovnitř svršku obuvi, čímž jsou nohy chladnější.

 

Skoč na navigaciE-mail:
Heslo:
 
  Registrovat se
AKČNÍ NABÍDKA
Pleas 136376-899 nátělník 1/1 oceán

145

100% bavlnaCena: 102,- Kč
Běžná cena: 145,- Kč
Prestige 86810 60 černá

1150Cena: 828,- Kč
Běžná cena: 1 150,- Kč

Reklama

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím