Zdravá lahev V050273 Jurášek 0,5l

Fotogalerie: Zdravá lahev V050273 Jurášek 0,5l
Dostupnost na dotaz
Záruka  
Výrobce R a B Mědílek
Kategorie Zdravá láhev
Kód produktu  
Cena dopravy: od 59,-
Velikost: ?
Vaše cena od: 189,- Kč


Počet kusů: ks
Popis výrobku
R a B Mědílek | Zdravá lahev V050273 Jurášek 0,5l

Zdravá lahev® 0,5l je svou velikostí především vhodná pro děti. Pestrý, hravý design těchto lahví jistě pobaví nejednu rebelku či malého záchranáře. Najdete zde např. motiv koně JURÁŠEK, velmi oblíbený mezi děvčaty, nebo zvířátka u babičky na dvorku VESELÝ DVOREK.
V této velikosti nabízíme také Zdravou lahev® DÍVKA S DEŠTNÍKEM, která se bude určitě líbit jak malým slečnám, tak maminkám i babičkám.
Výška lahví včetně víčka a zátky: 0,5l - 185 mm, 0,7l - 230 mm, 1l - 305 mm.

 

Zdravá lahev® a její hlavní přednosti

 

Je vyrobena z materiálu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely?

Tento materiál (polypropylen) se využívá např. při nitrotělních aplikacích u pacientů, na jednotkách intenzivní péče a všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na ochranu a bezpečnost lidského zdraví.

 

Bez ftalátů, změkčovadel, BPA

Zdravá lahev® je lahev bez obsahu těchto toxických látek, které se uvolňují např. z jiných často dovážených plastových lahví. Pozorně vybírejte, chráníte tím zdraví své a vašich nejbližších.

 

Bez zápachů a plísní?

Zdravá lahev® nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně. Je snadné udržovat ji stále hygienicky čistou. Její použití je možné pro všechny typy nápojů bez omezení - nápoje až do 100°C, ledové nápoje nebo sycené. U sycených nápojů doporučujeme otočit zátku do pozice „CLOSE", aby se zátka tlakem sama neuvolňovala.

 

Splňuje nejnovější požadavky na zdravoní nezávadnost výrobků určených pro styk s potravinami v rámci platné legislativy: atesty

 

 

 

Proč si vybrat právě Zdravou lahev®?

 

Snadná údržba

Po běžném používání stačí Zdravou lahev® vypláchnout horkou vodou, při delším styku nápoje s lahví můžete mýt i opakovaně v myčce. Vždy je důležité po umytí zajistit dokonalé vyschnutí všech částí Zdravé lahve® a skladování otevřené lahve. Pouze Zdravé lahve® jsou díky výborné kvalitě použitého materiálu vhodné i pro vyvařování ve vodě o teplotě 100°C (podobně jako kojenecké lahve). Dosáhnete tak nejvyššího stupně ochrany a péčo o lahev a zbavíte se všech případných nečistot.

 

Vysoce kvalitní materiál dovoluje Zdravé lahvi® i vyvařování (teplota 100°C po dobu 5 minut). Dosáhnete tak nejvyššího stupně ochrany a péče o lahev a zbavíte se všech případných nečistot.

 

V mikrovlnné troubě je možné nápoj i ohřívat (výkon 900W po dobu 2 minut).

 

Zdravou lahev® lze snadno plnit a čistit díky širokému otvoru. Jednotlivé části víčka (obr. komponentů) je možné rozebrat a vyčistit zvlášť. Zátku lze vyjmout silnějším potáhnutím ven vzhůru. Pravidelně kontrolujte i těsnící kroužek, který zabraňuje nechtěnému úniku nápoje.

 

Originální design a široký výběr?

Z pestré kolekce nových designů si vybere každý – děti, teenageři, rodiče i prarodiče. Každá Zdravá lahev® může být originál! Kombinujte si svou Zdravou lahev® s doplňkovým příslušenstvím a odlište si tak tu svou. Vyberte si ze tří velikostí 0,5 l; 0,7 l; 1 l, které jsou praktické pro vaše rodinné, sportovní i zdravotní aktivity. Můžete ji s sebou nosit v kabelce, školní tašce, batohu, na kole, v autě, prostě kdekoliv. Výhodou této moderní lahve je nízká hmotnost a snadná obsluha, což ocení především Vaše děti, senioři a zdravotně postižení. Navíc si můžete vybrat i Zdravou lahev® v transparentním provedení, které Vám usnadní kontrolu dodržování pitného režimu.

 

Dlouhá životnost díky náhradním komponentům?

Zdravou lahev® můžete používat spoustu let a přitom ji jednou za čas za pár korun „omladit". Zakoupením náhradních komponentů (kompletní víčko, hubice či těsnění) lze snadno a výrazně prodloužit její životnost. Tím šetříte své peníze i životní prostředí. V zimě i létě se hodí na míru šité neoprenové termoobaly, které Zdravou lahev® ochrání i proti mechanickým vlivům a zároveň udrží Váš nápoj v požadované teplotě.

 

 

 

Zdravá lahev® - víc než jen lahev

 

Podporuje zdravý životní styl?

Pomáhá Vám dodržovat správný pitný režim, který je důležitý pro Vaše zdraví a pohodu. Je výborným pomocníkem i v případě, že Vaše dítě dostatečně nepije - mnoho maminek potvrzuje, že Zdravá lahev® dokáže dítě tzv. "rozpít". Oblíbená je Zdravá lahev® mezi kojícími maminkami, pro které je pravidelný a vydatný příjem tekutin nezbytný. Samozřejmostí je její využití při všech fyzicky náročných sportech (atletika, zumba, fotbal, hokej, fitbox, běh, jumping, basketbal, tenis, plavání, floorbal apod.).

 

Ekologicky šetrná?

Běžně dostupné balené nápoje pro jednorázovou spotřebu zatěžují planetu a jsou náročné i na Vaši peněženku, navíc postrádáte kontrolu nad kvalitou obsaženého nápoje z důvodu dlouhé logistiky a neznámému skladování. Se Zdravou lahví®, která Vám nabízí i mnohaleté používání, šetříte životní prostředí, své peníze a hlavně své zdraví – víme, co pijeme my i naše děti. Zdravá lahev® je plně recyklovatelná a ekologicky šetrná. Při její výrobě nejsou používány látky zatěžující životní prostředí.

 

Vyrobeno v České republice?

Vývoj a výroba probíhá ve Východních Čechách v Žacléři. Zde dohlížíme na kvalitu, vyřizujeme požadavky obchodníků a snažíme se plnit přání našich zákazníků.

 

Vhodná pro děti

Pro děti od 3 let (od 3 let z důvodu možnosti vdechnutí náhradních komponentů např. zátky). neobsahuje ftaláty, změkčovadla ani Bisfenol A . Je vyrobena z materiálu používaného při každodenní péči ve zdravotnictví, kde jsou nejpřísnější nároky na kvalitu...

 

Vhodná pro teplé nápoje

Do Zdravé lahve ® můžete nalít nápoj o teplotě max. 100°C. Doporučená maximální doba kontaktu s nápojem je 24 hod.

 

Originál Zdravé lahve® (vyrobené z medicínského PP)

Tyto kvalitní láhve poznáte podle charakteristického logotypu Zdravé lahve - srdíčka s kapkou a svislého nápisu „www.zdravalahev.cz" natištěného na lahvi. Na Zdravé lahvi® jsou dále natištěny piktogramy charakterizující hlavní použití a možnosti údržby, které Zdravá lahev® nabízí.

 

 

 

 


E-mail:
Heslo:
 
  Registrovat se
AKČNÍ NABÍDKA
Prestige M56810 60-černá

1150

kožená pracovní i vycházková kotníková obuvCena: 828,- Kč
Běžná cena: 1 150,- Kč
Fare 844153 fialová/bílá

839Cena: 714,- Kč
Běžná cena: 839,- Kč

Reklama

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím