Nacházíte se na: Úvodní strana » Dětská obuv

Dětská obuv

Celoroční dětská obuv je vycházková obuv určená pro nošení po větší část roku. Vyráběny jsou z různých materiálů - kůže, syntetiky, textilu. Některé modely jsou vybaveny membránou proti promočení. Nejvýznaměnší z nich je membrána Gore tex. Neméně kvalitní jsou i další značkové membrány Geox tex, Sympatex atd. I tuto obuv doporučujeme impregnovat prostředky Collonil. Do chladnějšího počasí se v podzimních kolekcích objevuje obuv mírně zateplená.

Kupujte svým dětem boty kvalitní, které dobře padnou a jsou zároveň líbivé. Nemějte jako hlavní kritérium svého výběru cenu. Kvalitní dětské boty nemohou být levné. Je mnohdy zdobnější, vyráběna z měkčích a lehčích materiálů. Do cen se promítá nemalou měrou nezávadnost a atestace.

Zveme vás k nahlédnutí do nabídkového katalogu nejobsáhlejší sekce, která je věnována dětské obuvi. Sekce je členěna do několika kategorií podle účelu použití obuvi a ročních období, kdy bude používána. Je zde zastoupena prakticky všechna obuv, kterou děti používají od svých prvních krůčků k prahu dospělosti. Každá kategorie obsahuje obuv všech nejvýznamějších výrobců dětské obuvi. Obuv levnější i cenově dražší. Omezeně je do této kategorie přiřazena i obuv pro větší děti a dospělé.

 

Velikostní čísla neodpovídají skutečným velikostem obuvi. Změřte si velikost nohy v mm a napište nám ji společně s požadovaným nadměrkem do "poznámky" v objednávce a my vám vhodné boty z uvedené řady vybereme. Uváděné míry jsou s tolerancí do ±4mm. Míry udávají délku vnitřního prostoru v obuvi. Chodidlo ho však nemusí využít bezezbytku.


Zboží s cenou 0Kč není momentálně skladem. Vyčkejte do doby nacenění. Zboží za tuto cenu nezasíláme.

 

Vyobrazení nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Zboží může být mírně odlišné od fotografie u produktu. Jedná se zejména o barevnost nebo nepatrnou odchylku ve zdobení apod.

 

RYCHLÁ VOLBA

Obuv s membránou Gore tex

Obuv s mebránou Sympatex

Voděodolná úprava Amphibiox

Obuv s mebránou Geox tex

Obuv Superfit šíře Weite W

Obuv Superfit šíře Weite S

Barefoot kompromisní obuv - flexible podešev

Blikající obuv Lights

 

Velikostní tabulka - míry vnitřního prostoru obuvi
Vyberte podkategorii:
E-mail:
Heslo:
 
  Registrovat se
AKČNÍ NABÍDKA
Richter 3414 733 6101 silver/rock

1435Cena: 1 292,- Kč
Běžná cena: 1 435,- Kč
Rieker 68872-14 blau kombi

1799Cena: 1 080,- Kč
Běžná cena: 1 799,- Kč

Reklama

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím