Nacházíte se na: Úvodní strana

Poštovné zdarma

Podmínky využití akce : Tato nabídka je platná pouze pro zásilky doručované v ČR.

 

 

Poštovné zdarma je možné využít pouze pro objednávky uskutečněné po dobu zveřejnění. Všechny ostatní objednávky budou mít zaúčtované poštovné dle našeho ceníku. Akce se vztahuje pouze na zboží uvedených značek (Richter, Geox, Superfit, Primigi, Keen, Topgal, Bagmaster) bez ohledu na to, zda-li jsou ve slevě. Sleva bude uplatněna i na objednávky, kde bude více zboží, jejíž součástí bude alespoň jeden produkt z uvedých značek obuvi a celková částka přesáhne uvedený limit. Zboží bude zasláno Českou poštou službou "Balík do ruky" - s doručením druhý den od odeslání. Limit pro nejmenší možnou objednávku s touto slevou je 600Kč.

Podmínkou je zakoupení alespoň jednoho produktu vybraných značek bez ohledu, v které kategorii se nacházejí. Akce se týká i zlevněných produktů a je platná pouze na území ČR. Vrácením tohoto zboží, bude poštovné doúčtováno dle Obchodních podmínek. Výměny budou účtovany dle našeho standardního ceníku. Nelze vymáhat ani zpětně uplatnit.

akce platná od 19.8.2014  16h. Nelze uplatnit zpětně.

 

 

 

Zboží, na které se nevztahuje tato akce, je zasíláno se zvýhodněným poštovným :

 Všechno ostatní zboží zasíláme s poštovným zdarma od částky 1200Kč.

 

 

 

Poštovné a balné je u všech objednávek zdarma pokud obsahuje alespoň jeden produkt Topgal nebo Bagmaster v ceně nad 600Kč. Týká se i zlevněných produktů a setů.

POŠTOVNÉ : Máte-li v košíku alespoň jeden produkt Topgal v hodnotě 600Kč, zvolte si dopravu "AKCE - na vybrané značky zdarma". Odeslání bude službou České pošty "Balík do ruky".

 

 

 

Výměna a vrácení zboží : Akce se vztahuje pouze na jednu objednávku zákazníka. Případná výměna bude účtována zvýhodněným poštovným dle našeho ceníku. Vrácení zboží se řídí našimi Obchodními podmínkami.

 

Sleva je platná dnem vyhlášení a platí do doby zveřejnění této Novinky na našem eshopu a doby platnosti kuponu.

 

 

 

 

Nakupujte školní batohy Topgal v e-shopu www.detske-boticky.cz

 

 

E-mail:
Heslo:
 
  Registrovat se
AKČNÍ NABÍDKA
Peddy PS-612-35-05 růžová/bílá

549

Levný dívčí sandálek s otevřenou špičkou se zapínáním na spony. Vnitřní prostor je vybaven kůží, zvnějšku je použita umělá kůže.Cena: 467,- Kč
Běžná cena: 549,- Kč
Pleas 147082-100 bílá.

120Cena: 102,- Kč
Běžná cena: 120,- Kč

Reklama

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím