Nacházíte se na: Úvodní strana

Ušetřete nákupem batohu

 UKONČENO !

Akce platí v období od 26.7. do 12.9.2017  24:00h, případně do ukončení dané rozhodnutím vedení společnosti. Sleva bude odečtena pouze v období, po kterou je akce platná. Po uplynutí této doby nebudou kupóny platné a použitelné. Akce a slevy se nedají kumulovat. Poštovné zdarma je zachováno i v průběhu této akce. Sleva je platná pouze při nákupu v eshopu www.detske-boticky.cz a to pouze na toto zboží : školní a studentské batohy Bagmaster. Na jiný sortiment bude sleva zrušena. Bonus nelze uplatnit na objednané zboží zpětně.

 

Zákazník nakupující v eshopu získá slevu za zboží uvedením kódu "BAG200" z inzerátu jeho zadáním při objednávání zboží. Heslo z kuponu je nutno napsat do kolonky v košíku. Sleva bude poté odečtena automaticky. Tato sleva pozbývá platnosti vrácením zboží.

Vyhrazujeme si právo akci předčasně ukončit nebo slevu nepřiznat. Sleva není právně vymahatelná. Počet slevových kupónů je omezen. Po jeho vyčerpání bude akce ukončena. Akce nelze kumulovat.

 

 

 Zboží, kterého se akce týká (klikni na tlačítko) :

 


 

 

 

 

Bagmaster - jednička ve světě batohů
Značka pro precizní výrobky určené pro žáky a studenty. Výběr materiálů a kvalita zpracování zaručuje dlouhodobou spokojenost. Produkty značky jsou předurčeny pro trvalou každodenní zátěž. Spotřebitel se může spolehnout na maximální komfort a nezávadnost.

 

Vedle široké nabídky všech typů batohů se batohů Bagmaster snažíme o maximální funkčnost, originální design a klademe nekompromisní důraz na kvalitu. Batohy mají certifikáty kvality ISO 9001:2001 (CQS a IQ net), jejichž je Bagmaster s.r.o. držitelem.

Všechny batohy a aktovky mají kapsičku na láhev a na svačinu, přehledný organizér. Pro zdraví nejmenších je připravena pevná polstrovaná zádní strana batohu a anatomicky tvarované popruhy. Samozřejmostí je omyvatelné a voděodolné pevné dno batohu. Velký důraz klademe také na pasivní bezpečnost, proto je každý školní batoh či aktovka vybaven reflexními prvky. Batohy jsou vyrobeny ze zdraví neškodlivých a certifikovaných materialů.

 

 

 

 

Bagmaster, přední český výrobce batohů. V naší nabídce naleznete školní batohy a aktovky, studentské batohy, sportovní batohy nebo batohy pro volný čas.

 

 

V naší bohaté nabídce batohů pro studenty, školáky a nejmenší děti naleznete výrobce specializující se na toto zboží Bagmaster, Belmil, Topgal, Gabol. Dlouholetý vývoj, plný zkušeností od našich nejmenších, přináší vypracované a perfektně padnoucí školní / studentské batohy, které netlačí, jsou lehké a příjemně se nosí. Dokonalé členění usnadní rozložit optimálně obsah podle požadavků. Špičkový výrobek je v prvé řadě anatomický, bezpečný a nezávadný. Design jen dokresluje, že se jedná o špičkové zboží nejlepší kvality.


Dětské botičky MTG jsou v tomto segmentu zboží jedním z největších prodejců. Chcete-li si vybrat z největší nabídky a zboží si vyzkoušet, navštivte prodejnu Dětské botičky MTG v Ostravě-Bělském Lese. Využijte příležitosti a zakupte s obuví svému dítěti nový batoh do školy. Za nákup obdržíte také slevový kupón, který můžete využít u příštího nákupu.

 

 

E-mail:
Heslo:
 
  Registrovat se
AKČNÍ NABÍDKA
Superfit 0-00173-02 schwarz kombi

990

Sandálky bez špice na dva suché zipyCena: 792,- Kč
Běžná cena: 990,- Kč
Jerry Fabrics povlečení Mašinka Tomáš 04 140x200 70x90

619

Ložní souprava je ze 100% bavlny se zipem a rozměrem 140x200cm + 70x90cm.Cena: 589,- Kč
Běžná cena: 619,- Kč

Reklama

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím