Nacházíte se na: Úvodní strana » Amphibiox

Amphibiox

GEOX Amphibiox: nová technologie pro vytvoření zcela nepromokavé a prodyšné obuvi.

 

Dalším krokem v high-tech budoucnosti GEOX učinila další krok vpřed

v nepromokavé prodyšné technologii svých bot. Nyní je ochrana před vlhkostí úplná. To je - GEOX Amphibiox. Inovativní řešení, které umožňuje nohám dýchat, nohy se nepotí a ani svršek nenasakuje vlhkost z vnějšího okolí.

Inovace pro pohodlí nohou

Speciální dýchající voděodolná blána pokrývá celý vnitřek obuvi, a to jak ze strany chodidla, tak i z vnější strany, nedovoluje vlhkosti proniknout k obuvi a vytváří ideální mikroklima uvnitř boty.

 

Amphibiox

Geox Amphibiox: řešení pro zcela nepromokavou a prodyšnou obuv. Geox přichází s revolučním konceptem nepromokavé obuvi se systémem pro celkovou ochranu a prodyšnost: Geox Amphibiox. Inovativní řešení, které zabraňuje dostat se vlhkosti do boty, a zároveň zaručuje prodyšnost.

 

Největší italský výrobce obuvi Geox uvedl na trh vycházkovou obuv s novou voděodolnou technologií nazvanou Amphibiox, díky které je obuv naprosto nepromokavá a zároveň prodyšná, která udržuje nohy v teple a suchu. Obsahuje mikroporézní membránu, která těsně přiléhá k nártové části boty a vnitřní straně podrážky, která je rovněž prodyšná. Tato membrána brání pronikání venkovní vlhkosti do boty a umožňuje vypařování vnitřní vlhkosti ven.

Speciální prodyšná a nepromokavá membrána se používá, a to nejen v podešvi, ale pro celou botu. To vytváří a udržuje ideální mikroklima pro vaše nohy, které zůstávají v teple a suchu, aby mohly volně dýchat přirozeně shora a ze spodní části boty. V tradiční nepromokavé obuvi, je vnitřní obložení z membrány, která obklopuje nohu jako ponožka. Voda může proniknout do bot, a ta zůstává mezi svrškem a podšívkou Tím zůstávají vaše nohy studené. Geox : zaručená dešti odolná podrážka. Díky pružnosti, velké tvárnosti a mimořádné propustnosti vodních par, kůže vyniká jako nejpoužívanější materiál pro výrobu pohodlné boty. Kůže má porézní strukturu,což je jeho hlavní výhoda: schopnost kůže nechat nohy dýchat a tak držet v suchu. Ale to je také jeho hlavní nevýhoda, protože má sklon k absorbování vody a vlhkosti. To je důvod, proč, za mokra, boty s koženou podrážkou mají jednu slabinu: absorbují vlhko, což způsobuje velké potíže. Geox výzkum vyvinul technické řešení, které dodává vodotěsnost s funkcí přirozeného "dýchání" chodidel. Tlakové zkoušky ukázaly, že kožená podrážka absorbuje vlhkost a to je příčinou velké potíží. Až dosud všechny pokusy o řešení tohoto problému nevedly k uspokojivým výsledkům.

Amphibiox Geox je revoluční pojetí nepromokavé boty s plnou ochranou a prodyšností, a to prostřednictvím nového, kreativního řešení bránící průniku vody k chodidlu, a přitom vždy zajišťující perfektní prodyšnost. Prodyšná, nepromokavá membrána drží vodu vně boty, přičemž teplota uvnitř boty je stále ideální. Nohy jsou vždy teplé, suché a větrané přirozeným způsobem. Tradiční nepromokavá obuv poskytující ochranu pomocí membrány nemůže zabránit tomu, aby voda neprosakovala dovnitř svršku obuvi, čímž jsou nohy chladnější.

 

Skoč na navigaci
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím