Nacházíte se na: Úvodní strana

Dětské povlečení s licenčním potiskem

Zboží vybírejte v kategorii Ložní povlečení


Objednáváme pro vaše děti povlečení s oblíbenými postavami. Vyberte si povlečení s jejich hrdinou s motivy z českých Večerníčků nebo Disneyho pohádek. Výběr je široký a váš potomek bude snáze usínat. Klademe zvýšenou pozornost na kvalitu dodávaného zboží. Povlečení pro malé i větší kluky a holky ve velikosti na klasickou velkou postel standardního rozměru 140x200 cm a 70x90 cm. 100% bavlna. Nabídku zanedlouho rozšíříme a průběžně budeme doplňovat o nové aktuální motivy.

K ložním soupravám je vhodné froté nebo jersey bavlněné prostěradlo.

Bavlna je obecně velmi příjemný přírodní materiál s jedinečnými vlastnostmi,
díky nimž je nejpoužívanějším materiálem při výrobě lůžkovin. Je příjemná na dotek, dokáže vstřebat velké množství vlhkosti, je pevná a dobře odolává mechanickému oděru. Bavlna snáší praní při vyšších teplotách, což je z hlediska hygieny výhoda. Doporučuje se prát naruby při 40°C nebo dle doporučení na obalu výrobku.


Balení obsahuje: 1 povlak na polštář + 1 povlak na peřinu
Rozměr povlečení: standardní 140x200, 70x90
Výrobce: Jerry Fabrics
Barva: mnohobarevné
Materiál: hladká bavlna (100% bavlna)
Motiv: dětský licenční nebo fototisk
Určení: pro děti
Zapínání: zip

Vždy klademe důraz na kvalitu prodávaného zboží. Věříme, že vám naše zboží bude dlouho sloužit k vaši plné spokojenosti. 

 

 

 .... a řada dalších pěkných vzorů.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím