Nacházíte se na: Úvodní strana

Primigi - italská kvalita, italský design

 

Celá zimní kolekce značky Primigi zde,

Dívčí kozačky Primigi zde,

Obuv Primigi s membránou Gore tex zde

 

 

Představivost do rytmu dítěte.

Moderní obuv plná fantazie, jenž je v souladu s nejnovějšími módními trendy. Velká pozornost je věnována kvalitním materiálům a konstrukci obuvi.

Všechna čísla rostou šťastná.
PRIMIGI - třicet let se specializuje na výrobu obuvi pro děti - od batolat do školního věku.
Ze sezony na sezonu vyrábí šíři velikostí od 18 až 40 v mnoha vzorech, sportovní nebo klasické, ale vždy s nádechem fantasy ...

Baby Collection - od čísla 18 až 26
Velká péče po technické a funkční stránce je věnována prvním botám dítěte, které mají delikátní úkol podporovat dítě když se učí chodit.


 

Za více než 30 let Primigi obuv je mezi italskými matkami nejpreferovanější. Děti od batolat do školy doprovází a zajišťuje jejich zdravý růst Primigi boty, které jsou krásné, inovativní, spolehlivé.
Zkušenosti, moderní technologie, pečlivý výběr kvalitních materiálů - to vše v italském stylu se spojí v konkrétní produkty, které reagují na potřeby dětí.

Konkrétní důkaz o inovacích je "Primigi System" - skutečný "systém jakosti" s množstvím inovací a technických řešení. Kromě lehkosti, pružnosti a skvělému střihu Primigi nabízí různé další funkce, jako je šok (na ochranu před nárazy) a vyměnitelné vložky do bot.

 

 

PRIMIGI SYSTÉM

  • POVRCHOVÁ ÚPRAVA PODŠÍVKY BEZ OBSAHU CHROMU Veškerá obuv Primigi používá podšívky „Chromo VI free“, to znamená podšívky, které jsou v důsledku koželužnického procesu zcela bez obsahu šestimocného chromu, čímž činí vnitřek obuvi ještě přirozenějším a bezpečnějším.
  • BEZ OBSAHU NIKLU Veškerá obuv Primigi používá kovové součásti zcela bez obsahu niklu pro poskytnutí stále bezpečné a přírodní obuvi.
  • VYJÍMATELNÁ VLOŽKA Vložka je vyjímatelná: To umožňuje její praní a sušení, a tím i čištění a udržování hygieny uvnitř obuvi.
  • ZADNÍ TLUMICÍ SYSTÉM Jedná se o systém navržený pro ochranu před nesnázemi terénu V podešvi, v místě paty, byla vytvořena „vzduchová komora“, která tlumí běžné mikronárazy provázející chůzi.
  • OHEBNÁ PODRÁŽKA Ohebnost je podporována přesně vypočítanými zářezy příčných kanálů do podrážky, čímž dochází ke snížení její tloušťky, a mimořádně jemnými materiály použitými pro vnitřní mezipodrážku v místě ohybu.
  • ERGONOMICKÝ TVAR Široké tvary, pozorně promyšlené a vypočítané tak, aby nechávaly nožce potřebný prostor pro bezpečný pohyb bez omezení.
  • SUPER LEHKÁ VLOŽKA Speciální vložka SKY EFFECT SYSTEM je vyrobena z prvotřídních materiálů a je obalena jemnou kůží, která zajišťuje přirozený styk s nožkou.
  • JEMNÝ POCIT POHODY Bezpečný komfort, zaručený důkladným návrhem a volbou materiálů, které umožňují každé botičce nenásilně přijmout nožičku s jemnou výplní pro celkovou ochranu.
  • MIMOŘÁDNĚ LEHKÁ OBUV Obuv Primigi se vyrábí na základě mimořádně pozorné volby lehkých materiálů, zvolených pro zajištění maximální volnosti během hry a během každodenní činnosti.
  • SNADNÉ OBOUVÁNÍ Tvary obuvi Primigi jsou navržené a promyšlené specificky pro nožku dítěte a byly navrženy tak, aby co nejlépe vyhovovaly jejímu uspořádání. Zapínání a otvory jsou kromě toho koncipovány tak, aby umožňovaly co nejsnadnější obutí a aby pohodlně sedly na nožku.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím