Nacházíte se na: Úvodní strana

Rieker - správná volba

Dámská obuv Rieker
Rieker – pohodlná značková dámská a pánská obuv, synonymum pro kvalitní obuv
 
Počátek značky se datuje rokem 1874, kdy v jižním Německu ve Schwarz Walde založil HeinrichRieker společnost na výrobu obuvi, která zpočátku byla určena pro majetnější vrstvy v Itálii, kde si vybudovala prestiž kvalitní obuvi, kterou si udržuje i do dnešních dní. V současnosti prodává své produkty tato rodinná firma v 62 zemích po celém světě a Rieker se stal největším výrobcem obuvi v Evropě s nejširší nabídkou bot. Rieker sleduje módní trendy a technologie, které implementuje do svých produktů. Obuv tak skvěle vypadá, příjemně se nosí a jejich nositeli zvyšuje pocit komfortu a jedinečnosti. Tomu všemu napomáhá výběr kvalitních materiálů, využívání moderních komponentů v konstrukci boty a zvýšené zaměření na design. V této obuvi se budete při každodenním nošení cítit bezpečně, jistě a přirozeně. Vaše chodidlo nebude namáháno ani při dlouhodobém používaní během pracovního dne nebo volnočasovém využití. Těmito mimořádnými vlastnostmi se stala mezi zákazníky velmi oblíbenou, protože splňuje jejich požadavky pro univerzálnost použití, možnost přirozeného pohybu a pohodlí. Obuv splní vaše požadavky na vysoký komfort při chůzi i stání, nízkou hmotnost, vysokou pružnost a flexibilitu, velký vnitřní prostor. Je tak využitelná pro všechny příležitosti a roční období.
 
Rieker používá pro podpatky technologii ANTISTRESS, která zaručuje odlehčenost a absorbuje nárazy při došlapu. Zkrátka RIEKER - je to nejlepší pro Vaše nohy. Obuv s konfekčním šitím (flexiblová) není vodotěsná. Při zvýšené vlhkosti může dojít k promáčení.

 

Rieker - správná volba

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím