Nacházíte se na: Úvodní strana

Sleva až 50% na zimní obuv

Výrazné slevy na zimní obuv


Slevy až 50% zde

Nejlevnější zimní obuv zde

 

  • V nabídce zimní obuv 38 značek ve 939 vzorech (stav k 26.10.19)
  • Poštovné na zimní obuv (i na zlevněnou) zdarma
  • Bonus na další nákup
  • Výměna a vrácení obuvi zdarma
  • Ceny od 365Kč / Slevy až 50%
  • Zboží skladem v našem skladu = okamžitá expedice zboží

 

Doporučujeme : 

obuv vybírejte podle požadované délky uvnitř obuvi. Využijte filtr "Podle míry", který naleznete pod výběrem "Velikostních čísel". v katalogu produktů. Jeho aktivací si usnadníte hledání vhodné obuvi. Obuv zpravidla rozměrově neodpovídá uvedenému velikostnímu číslu. Náš filtr tyto odchylky zohledňuje. Vyberete tak jednodušeji a rychleji vhodnou obuv. Nastavte na posuvníku ve filtru požadovanou délku vnitřního prostoru v obuvi = vámi změřenou délku chodidla plus požadovaný nadměrek. Zobrazí se pouze ta obuv, která odpovídá vašemu měření. U měřidla Plus 12 již není nutné přičítat nadměrek. Měřidlo zobrazuje míru již s připočteným nadměrkem. Informace o měření naleznete v článcích zde.

 

Měřidla obuvi zakoupíte zde

 

Některá obuv mohla být zkoušená v prodejně, případně vystavena. Může tak vykazovat drobné vzhledové nedostatky bez vlivu na funkčnost. Bude-li obuv vykazovat optické či jiné vady, budete na ně předem upozorněni a bude vám nabídnuta výrazná sleva anebo případná náhrada za bezvadné zboží.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím