Nacházíte se na: Úvodní strana » O nás

O nás

TIP : kontaktní údaje na naší kamennou prodejnu i eshop "Kontakt"

TIP : souhrn odkazů na výběr zboží, informace o nákupu, měření apod. "Rozcestník"


Otevřeli jsme pro vás prodejnu zdravé dětské obuvi

Děkujeme, že jste navštívili náš eshop www.detske-boticky.cz, který je zaměřen výlučně na dětské zboží. Jeho nosným sortimentem jsou dětské boty ve všech jejích variantách, pro všechny příležitosti.

Naše prodejna byla otevřena v roce 2008, kdy jsme se jako rodiče potýkali s naprostým nedostatkem dětské obuvi, s její dostupností a nabídkou. Nehodlali jsme se s tím smířit a otevřeli v ČR zatím stále největší „kamennou“ prodejnu se sídlem v Ostravě-Bělském Lese, která se specializuje na prodej tohoto sortimentu. Chtěli jsme také při prodeji nabízet nadstandardní poradenství ohledně zdravého obouvání, které prakticky z našich prodejen v té době vymizelo. Tuto službu zákazníci uvítali, protože nákup dětské obuvi, zejména pro mladé rodiče, je velice náročný a v problematice se neorientují. Kvalita prodeje je naší prioritou. Zajišťujeme ji proškoleným personálem, který po přeměření doporučí nejvhodnější obuv.

Obchod naší velikosti vyžaduje i prodej přes internet, který nám zajišťuje vlastní eshop na doméně www.detske-boticky.cz. V současné době nabízíme zhruba 4000 vzorů obuvi ve velikostech 17 - 46. Při výběru zboží pro prodej se zaměřujeme na kvalitu, dizajn, cenu, praktičnost a funkčnost. Lpíme, aby poměr cena/výkon byla pro zákazníka nejpříznivější. Nabízíme v omezené míře i lahůdky v podobě fashion obuvi, která je více zdobená, barevnější či jinak extravagantní. Celá nabídka je značně bohatá a uspokojí široké spektrum zákazníků. Nabízíme téměř vše, co může náš trh s dětskou obuví nabídnout. Spolupracujeme s nevětšími a nejspolehlivějšími dodavateli a výrobci, kteří jsou schopni dodat zboží kvalitní a zdravotně nazávadné. Jako doplňkový sortiment máme v nabídce zejména školní a studentské batohy dvou největších specialistů na tento sortiment. V menší míře lze zakoupit dětské oblečení, hračky a jiné dětské zboží.

Zboží je nabízeno současně na obou prodejních místech, kde zachováváme totožnou hladinu cen u většiny výrobků. Což je pro zákazníka přínosem při výběru zboží. Podmínkou našeho širokého výběru je dostatečně velký a zásobovaný sklad, který je naplněn tisíci páry obuvi v závislosti na sezónním období. Zboží je tak vždy k dispozici a připraveno k okamžitému odběru. I mimo sezónu jsme schopni nabídnout dostatečný sortiment. Velikost našeho zázemí převyšuje plochou prodejní prostor a je tak zárukou, že každý zákazník odejde uspokojen a s dobrým pocitem ze zdařeného nákupu.

S našimi službami jsou zákazníci ve většině případů spokojeni, což je dokumentováno nezávislým serverem Heuréka, kde hodnotí skuteční zákazníci, kteří u nás zakoupili zboží. Budeme rádi, když i vy se stanete našim spokojeným zákazníkem. Snažíme se a děláme vše pro to, abyste i vy, náš zákazník, byl spokojen a s důvěrou se k nám příště vrátil.

Přejděte nyní na náš nabídkový katalog dětských bot, který čítá přibližně 3500 vzorů nejžádanějších výrobců. Tato nabídka je bezkonkurenční a věříme, že si z ní vyberete podle svých představ.

 

prodejna Dětské botičky Ostrava

Prodejna Dětské botičky MTG Ostrava - Bělský Les s nabídkou zimní obuvi. Obuv jednoho modelu je vždy vystavena pouze v jednom exempláři popř. dvou, přesahuje-li nabízenými velikostmi do vícero velikostních skupin. Na fotografiích je tak vidět expozice asi 800 modelů zimní obuvi! Jde o největší prodejní výstavku dětské obuvi a školních batohů v ČR.

 

-mtg-

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím