Vše o nákupu » Sleva 10% na kupon

 

Akce platí v období od 20.11. do 10.12.2012  24:00h. Sleva bude odečtena pouze v tomto období.

Nákup v prodejně :

Sleva je určena pouze zákazníkům, kteří si zakoupili výtisk MF s přílohou Alíkoviny. Jakékoliv kopie nebudou akceptovány. Zákazník, jenž se prokáže originálem inzerátu z přílohy MF Alíkoviny, po jeho předání získá 10% slevu na veškeré zboží z naší prodejny. Konečná cena se vypočítá z cen na cenovkách po případné slevě. Další slevy již připočteny nebudou. Sleva bude odečtena pouze v tomto období pro každého zákazníka jednou pro jeden kus (pár) výrobku. Kupóny nelze sčítat s dalšími slevami.

 

Nákup v eshopu :

Zákazník nakupující v eshopu získá slevu za zboží uvedením kódu z kupónu na inzerátu při objednávání. Heslo z kuponu je nutno napsat do kolonky v košíku. Sleva bude poté odečtena automaticky. Z ceny po slevě se vypočítá příslušná částka za poštovné dle obchodních podmínek. Na poštovné se sleva nevztahuje. Při případném vrácení zboží bude celá sleva odečtena z částky za vrácené zboží. Při platbě předem na účet bude sleva odečtena ještě 3 dny po ukončení akce, pokud do té doby bude částka na náš účet připsána a objednávka vytvořena v období této akce. Sleva bude odečtena pouze v tomto období pro každého zákazníka jednou. Sleva zákazníka ani množstevní sleva nebude akceptována. Slevu nelze uplatnit na objednávky s osobním odběrem.

 

Výměna zboží se vypočte pomocí tohoto klíče :

cena zboží - sleva z kuponu (v plné výši) - cena nového zboží - poštovné 69Kč (výměna zdarma se na tuto akci nevztahuje) = částka k vypořádání (doplatek zašlete v balíku, nedoplatek zašleme s výměnou v zásilce)

Na nově zaslané zboží se již sleva 10% nedá uplatnit.

 

Vyhrazujeme si právo akci předčasně ukončit nebo slevu nepřiznat. Sleva není právně vymahatelná. Počet slevových kupónů je omezen. Po jeho vyčerpání bude akce ukončena.

Skoč na navigaci
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím