Zásilkovna - Vyzvedněte si balíček u partnera

 

Co je Zásilkovna?


Služba na posílání a doručování zásilek. Svou objednávku z eshopu, který nabízí tuto službu, si běžně můžete vyzvednout už druhý den na výdejním místě, které si vyberete ze seznamu výdejních míst v košíku s objednaným zbožím v eshopu.

 


Zásilky jsou doručeny zpravidla do druhého dne. Vyzvednete si je během otevírací doby výdejního místa. K vyzvednutí je zapotřebí heslo a případně částka v hotovosti na vyplacení dobírky.

 

 

Pohyb zásilky můžete sledovat zadáním jejího trasovacího čísla, které vám bylo sděleno eshopem nebo SMS od Zásilkovny. Toto číslo je uvedeno na balíku.

 

Vyzvednutí proběhne v naší prodejně po sdělení hesla, které vám příjde sms zprávou na mobil nebo emailem, který jste zadali při vytváření objednávky. Vyzvednout zásilku může kdokoli, kdo sdělí správné heslo pro vyzvednutí a v případě dobírky vyplatí dobírkovou částku v hotovosti - platba kartou není pro tento účel možná. Některé eshopy však mohou požadovat ověření totožnosti.

 

Vyzvednutí je nutno uskutečnit do 7 dnů, poté se zásilka vrací zpět. Vyzvednutí je možné prodloužit odpovědí na příchozí SMS s heslem.

 

Profil naší pobočky Dětské botičky MTG Ostrava-Bělský Les.

 

Bližší údaje - otevírací doba, adresa našeho výdejního místa.

 

Máte-li problém se zásilkou, kontaktujte infolinku.

 

FAQ - nejčastější dotazy.

 

Seznam aktivních poboček, kde si lze zásilku zaslat.

 

Námi doporučená nejvhodnější doba pro vyzvednutí zásilky : všední dny v čase od 11 - 14 h. Mimo tuto dobu vás mohou zdržet zákazníci naší prodejny. Výdej zásilek není upřednostněn.

Skoč na navigaci
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím