BOA - upínací systém

Upínací systém BOA používá mikrovlákno. Umožňuje jemné a rovnoměrné dotažení, které zabraňuje lokálnímu tlaku a zahřívání chodidla.

* jednoduše a snadno použitelný systém
* ke stahování stačí pouze jedna ruka
* jednoduchý stahovací systém, který zůstane pevně uzavřen

 

Zavedení zapínacího SYSTÉMU BOA® znamenalo skutečnou revoluci, enormní zlepšení oproti tradičním tkaničkám či suchému zipu. Přesné a kontrolované utažení z něj dělá vhodné zapínání pro jakoukoli OUTDOOROVOU aktivitu:

 

  • Nabízí PŘESNÉ utažení a stupeň tlaku.
  • Díky vedení drátků je ROZLOŽENÍ TLAKU ROVNOMĚRNÉ.
  • Eliminují se otlačné body a obuv tudíž „padne jako ULITÁ”.
  • Neztrácíte VÝKON. Obuv k nohám přilne prvních pět minut chůze stejně jako po sedmi hodinách.
  • Drátky vedou vnitřkem boty, ZAMEZÍ SE TAK ZACHYCENÍ A MOŽNÝM NEHODÁM.
  • Systém je navíc VELMI PRAKTICKÝ, protože botu můžete podle typu terénu uvolnit či utáhnout ve vteřině.

Upínání BOA®:
1. K utažení bot stiskněte kolečko a otočte jím.
2. Chcete-li boty uvolnit, posuňte kolečko a jazyk směrem dopředu.

 

BOA - Šněrovací systém Boa je duchaplná technologie, která dělá botu lehce nasaditelnou a stejně jednoduše si ji můžete i sundat. Skládá se z protkaného drátěného lana, které lemuje celou botu, jako běžná tkanička na přední straně na jazyku a uvnitř těsně pod kotníkem.Drát je spojen s manipulačním kolečkem, které utahuje nohu a vy si tak sami můžete nastavit svůj komfort pouze jedním pohybem ruky. A na závěr, manipulační kolečko má rychlé uvolňovací tlačítko, stačí kolečko vytáhnout směrem k sobě a můžete botu vyzout. Viking představuje šněrovací systém BOA.
Šněrovací systém BOA je rychlý a jednoduchý při manipulaci a nastavitelný v obou směrech. Ty modely, jejichž součástí je systém BOA, jsou opět něčím odlišné a poskytují nový komfort. BOA systém vám jednak ušetří čas i námahu a je také velmi jednoduchý. V místech, kde se šněrovací lanko ohýbá, se vyskytuje větší ochrana proti tření. Pomocí manipulačního kolečka si sami nastavíte utažení boty tak, aby vám perfektně seděla. Zatímco běžné tkaničky si během chůze musíte několikrát utahovat nebo zavazovat, u BOA systému stačí jedno otočení kolečkem a bota je utažena. Šněrovací lanko se vyrábí z letecké nerez oceli. To dělá systém BOA silný, pevný a odolný. Lanko je samozřejmě vyměnitelné.

Skoč na navigaci
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím