Nacházíte se na: Úvodní strana » info

info

 

TIP : představení a zaměření našeho obchodu "O nás"

 

 

IČO : 73250520
DIČ : CZ7303035542

 

Eshop  Informace týkající se zboží, prodeje, reklamací, objednávek v eshopu

 

 

Adresa (korespondence, vracení zboží, reklamace) :

Najdete nás zde

 

Dětské Botičky MTG
Obchodní dům Galeria - 1.patro
Bohumíra Četyny 3025/15
700 30  Ostrava - Bělský Les

 

GPS souřadnice : 49°46‘44.985"N, 18°15‘2.727"E  (GPS : 49.779168, 18.250683)
Google Open Location Codes : 8FXWQ7H2+M7G

  

Email :  mtg@detskeboticky.cz (následná komunikace může probíhat z jiné emailové adresy)

detskeboticky@gmail.com

Web :    detskeboticky.cz, detske-boticky.cz

 

Telefon : 

eshop :        +420 725269512 - pište prioritně emaily (09:00-15:00 jen všední dny).

 

 

 

 

Zveme vás k návštěvě naší kamenné klimatizované prodejny s obsluhou v Ostravě Bělském Lese. Kompletní nabídku zboží je možné zakoupit v eshopu i prodejně. Platba kartou.

 

                       Moderní eshop s dětskou obuví.

 

 

 

 

Na naprostou většinu vašich dotazů naleznete odpovědi na našich stránkách /1/, /2/, /3/, /4/. Upřednostněte pro komunikaci s náma prioritně dotaz zaslaný emailem na mtg@detskeboticky.cz nebo detskeboticky@gmail.com. Budeme se snažit odpovědět v nejkratším možném čase. Obdržíte obsáhlejší a přesnější odpovědi, než jsme vám schopni sdělit telefonicky. Na emaily, ve kterých žádáte poradit s výběrem, odepisujeme se zpožděním.

Volejte jen v nutných případech. Nemáme zřízenu telefonickou poradenskou linku. Je možné, že se nedovoláte. Telefonicky nelze uskutečnit objednávku, vyhledávat zboží nebo proměřovat obuv (Tuto informaci naleznete u každého produktu v eshopu).

  

 

Provozní doba eshopu :

Příjem objednávek 24h denně 365 dnů v roce. Okamžitě po odeslání objednávky, byla-li správně vyplněna, obdržíte potvrzující email o jejim přijetí do systému.

Fyzická příprava objednávek, svoz a doručení zásilek : Pondělí - PátekOkamžitým provedením objednávky a do ní vloženým dotazem, urychlíte vyřízení. Vyhnete se tak prodlení a případného vyprodání předmětného zboží v průběhu vzájemné korespondence.

 

Objednávky vyřizujeme postupně - vyčkejte, až vás budeme kontaktovat. Podklady k platbě za zboží zasíláme až po ověření dostupnosti a jeho kontrole.

 

 

 

 

 Umístění prodejny Dětské botičky MTG v Ostravě Bělském Lese v nákupním středisku Galeria.

 

 

 

 

Budeme rádi, pokud nám věnujete kladnou recenzi.

                        

 

 


Kamenná prodejna :

 

Informace týkající se zboží, prodeje, reklamací v prodejně

 

Eshop a prodejna jsou rozdílná střediska s odlišnými cenami a bonusy využívající jeden sklad. Nelze kombinovat slevy nebo jiné výhody mezi středisky. Slevy a akce nelze kumulovat. Prodejna zajišťuje osobní odběr zboží z eshopu. Nevzniká právo na přednostní obsloužení pro osobní odběry. Zákazníky obsluhujeme v pořadí, ve kterém k nám přišli a nelze nikoho zvýhodňovat.

 

 

Adresa (korespondence, vracení zboží, reklamace) :

Najdete nás zde

 

Dětské Botičky MTG
Obchodní dům Galeria - 1.patro
Bohumíra Četyny 3025/15
700 30  Ostrava - Bělský Les

 

GPS souřadnice : 49°46‘44.985"N, 18°15‘2.727"E
Google Open Location Codes : 8FXWQ7H2+M7G

 

Zastávka tramvají : Antonína Poledníka

Vstup pro kočárky a vozíčkáře je zboku objektu.

 

Mapa Google

Mapa Seznam

 

 

Otevírací doba prodejny :

Po-Pá    9 - 18h

sobota  9 - 12h
dělí - Pátek   9 - 18 hod

Neděle, všechny svátky a Silvestr  ZAVŘENO

(mimořádně může být změna v otevírací době, kterou zde aktuálně vždy zveřejníme)

 

 

 

Vyžadujeme, aby každý zkoušející zákazník měl obuty čisté ponožky.

 

Během pobytu v prodejně musí být nasazena ochrana přes nos i ústa. Nařízení se netýká dětí do dvou let. Vstup je povolen pouze 2 osobám nad 15 let doprovázející děti v jedné skupině. Rozestup mezi skupinami nakupujících musí být min. 2m. Před vstupem je povinnost použít desinfekci poskytnutou u vchodu. Nevstupujte do prodejny, nemůžete-li dodržet některé z těchto nařízení.

Doporučený čas k návštěvě prodejny :  Pondělí - Pátek   11 až 15h

Pozdější časy a soboty jsou více frekventované a nebudeme se vám moci plně věnovat. Pro tyto termíny si vyčleňte na nákup více času a připravte se na větší počet zákazníků v prodejně.

 

Individuální obsluhu je možné předem objednat. Přednostně se vám bude věnovat prodavač(ka) během předem dohodnuté a zaplacené doby. Tato služba je placená : každá započatá hodina 500Kč. Platbu první hodiny je nutno zaplatit předem na náš účet a domluvit si rezervaci. Další hodiny se účtují vždy předem. Zakoupením služby nebudete čekat na obsluhu, čekat ve frontě na zaplacení. Zaplacená částka je nevratná.

 

Telefon : 

prodejna :   +420 608330255 - pište prioritně emaily (9:00-18:00 jen všední dny)
Pokládejte pouze dotazy směřované na prodejnu.


 

Prioritně pište emaily : mtg@detskeboticky.cz, detskeboticky@gmail.com

 

Obuv na telefonický dotaz neproměřujeme.Tuto informaci naleznete u každého produktu v eshopu.

Na naprostou většinu vašich dotazů naleznete odpovědi na našich stránkách. Volejte jen v nutných případech. Ušetříte nám i sobě spoustu času a navíc získáte obsáhlejší a tedy přesnější odpovědi, než jsme vám schopni sdělit telefonicky. Nemáme zřízenu online poradenskou linku. Pokud máte vážný dotaz, prosíme, abyste jej zformulovali, sepsali a zaslali na email
mtg@detskeboticky.cz nebo detskeboticky@gmail.com. Budeme se snažit odpovědět v nejkratším možném čase. Na emaily, kde žádáte poradit s výběrem, odepisujeme se zpožděním z důvodu vytíženosti.

 

V období špiček můžeme být vytíženi. Je možné, že nebudeme moci příjmout hovor z důvodu obsluhy zákazníků přítomných v prodejně.

Ceny telefonicky nesdělujeme. Obuv na telefonický dotaz neproměřujeme. Informace ohledně objednávek v eshopu podáváme na tel.čísle eshopu.

 

Schema rozmístění prostor v 1.patře obchodního domu Galeria. V plánu jsou znázorněny možné vstupy do poschodí a umístění naší prodejny. Eskalátory ústí k hlavnímu vchodu do budovy, výtah je určen pro zákazníky s kočárky a vozíčkáře, který je umístěn samostatně zboku budovy.

 

 prodejna Dětské botičky MTG

Foto : Vnitřní prostor prodejny s nabídkou zimní a celoroční obuvi (2015). Nadstandartní prodejní klimatizovaná plocha nabízí zákazníkům dostatečný komfort a bohatou nabídku obuvi všech známých výrobců s proškolenou obsluhou, která poradí a vybere vhodnou obuv.

 

 

 

Zveme vás k návštěvě naší kamenné klimatizované prodejny s obsluhou v Ostravě Bělském Lese. Kompletní nabídku zboží je možné zakoupit v eshopu i prodejně. Platba kartou.

                       Moderní eshop s dětskou obuví.

 

 

 

 

GPS souřadnice : 49°46‘44.985"N, 18°15‘2.727"E

Google Open Location Codes : 8FXWQ7H2+M7G

 

 Orientační plán s vyznačením polohy naší prodejny Dětské botičky MTG v Ostravě Bělském Lese.

 

 

Foto : Obchodní galerie Galeria - pohled na ulici Horní a zastávku Antonína Poledníka s podchodem směřujícímu k obchodnímu domu (2012). OD Galeria prošel rekonstrukcí, která se podepsala na jeho vzhledu. OD se nachází v těsné blízkosti ulice Hlavní zhruba v její polovině, která začíná kruhovým objezdem v Ostravě - Hrabůvce a vede k hypermarketu Albert a ústí na výpadovku Plzeňská - Krmelín - Příbor.

 

 

 

Foto : Vchod do prostor prodejny Dětské botičky MTG v obchodním centru Galeria (2012). Prodejna se specializuje na prodej kvalitní zdravotně nezávadné dětské obuvi. Uvnitř naleznete také nabídku obuvi pro dospělé. Široký výběr doplňkového zboží - školní a studentské batohy, dětské ložní povlečení, hračky, čepičky, deštníčky, pláštěnky, ponožky, punčocháče, pyžamka, úplety, spodní prádlo apod. Komfortně klimatizovaný prostor.

 

 

 

 FOTOGALERIE  zde  zde

 

 

V naší prodejně příjmáme platební karty :

  • MasterCard
  • Maestro
  • VISA
  • VISA Electron

  

 

 

 

Aktuality z našeho obchodu. Novinky v nabídce.

 Mějte přehled o našem novém zboží, akcích a slevách.

Facebook


 

-mtg-

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím