Nacházíte se na: Úvodní strana » info

info

 

TIP : představení a zaměření našeho obchodu "O nás"

 

Kamenná prodejna adresa, mapa, plán prostor, otevírací doba, kontakty, osobní odběry, příjem a výdej reklamací

Eshop adresa pro příjem zásilek (vratky, výměny, reklamace), kontakty, provozní doba

Fotogalerie  fotografie prodejnyEshop 

Informace týkající se zboží, prodeje, reklamací, objednávek v eshopu

 

Adresa (korespondence, vracení zboží, reklamace) : 

Dětské Botičky MTG
Obchodní dům Galeria - 1.patro
Bohumíra Četyny 3025/15
700 30  Ostrava - Bělský Les

  

Kontakt :

Email :  mtg@detskeboticky.cz (následná komunikace může probíhat z jiné emailové adresy), detskeboticky@gmail.com

Web :    detskeboticky.cz, detske-boticky.cz

Telefon :  +420 725269512 - pište prioritně emaily (09:00-15:00 všední dny) bez tel. operátora. Zde vám neodpovíme na dotazy směřované prodejně.

Telefonní kontakt je určený pro základní informace k objednávce. Na většinu svých dotazů naleznete odpovědi na našich stránkách /1/, /2/, /3/, /4/. Ostatní dotazy zasílejte emailem, na které odpovíme do 24h.Telefonicky nelze uskutečnit objednávku, vyhledávat zboží nebo proměřovat obuv (míry a další informace naleznete u každého produktu v eshopu).

 

Provozní doba eshopu :

Příjem objednávek 24h denně 365 dnů v roce.

 

Obratem po odeslání objednávky, byla-li správně vyplněna, odeslána a přijata eshopem, obdržíte potvrzující email o jejim přijetí do systému. Kontrolujte svou spamovou schránku. Fyzická příprava objednávek, svoz a doručení zásilek : Pondělí - Pátek. Objednávky vyřizujeme v pořadí přijaté systémem. Vyčkejte, než vás sami zkontaktujeme do 24h. Podklady k platbě za zboží zasíláme, až po ověření dostupnosti a kontrole zboží.Uložením v košíku ani objednáním není zboží rezervováno, dokud není zboží připraveno k expedici..

 

 

Kamenná prodejna

prodej zboží s obsluhou, výdej osobních odběrů z eshopu, výdej a příjem reklamací

 

Eshop a prodejna jsou rozdílná střediska s odlišnými cenami, bonusy a Obchodními podmínkami využívající stejný sklad. Nelze kumulovat ani kombinovat slevy nebo jiné výhody mezi středisky. Prodejna zajišťuje osobní odběr zboží z eshopu, příjem a výdej reklamací (tzn. reklamace se u pokladny neřeší, ani nelze vynutit změnu rozhodnutí).

Zákazníky obsluhujeme v pořadí, ve kterém k nám přišli. Osobní odběry ani reklamace neobsluhujeme přednostně. Na nákup si vyčleňte dostatek času. Ve špičkách očekávejte větší počet zákazníků a omezený rozsah obsluhy. Doporučený čas k návštěvě prodejny :  Pondělí - Pátek   11 až 15h. Období mezi špičkama využijte zejména, máte-li malé děti, které vyžadují pro nákup více času, větší péči a vyžadujete-li individuální přístup obsluhy. Odložit zboží v prodejně lze pouze objednávkou v eshopu.

Individuální obsluha : Službu je nutno objednat emailem a předem uhradit 600Kč/h na náš účet.

Zvířatům vstup zakázán do naší prodejny i do celého objektu. Vyžadujeme, aby každý zkoušející zákazník měl obuty čisté ponožky. Nezkoušejte obuv naboso! Během zkoušení buďte opatrní, abyste obuv nepoškodili nebo neznečistili.

Buďte empatičtí a tolerantní k ostatním zákazníkům i obsluze. Hlídejte si své děti a veďte je k pořádku, aby nedošlo ke zranění nebo škodě a nebyli obtěžování přítomní zákazníci. Mějte pod kontrolou své osobní věci.

WC je umístěno vedle prodejny.

Wi-Fi free : využijte QR kódy u zboží pro vyhledání dalšího dostupného zboží. Všechno zboží není fyzicky vystaveno.

Jste-li spokojeni s obsluhou, odměňte ji malou pozorností, která potěší a motivuje.

 

 

Adresa (korespondence, vracení zboží, reklamace) :

GPS souřadnice : 49°46‘44.985"N, 18°15‘2.727"E (49.779168, 18.250683)
Google Open Location Codes : Q7H2+M7

Mapa Google

Mapa Seznam

 

Dětské Botičky MTG
Obchodní dům Galeria - 1.patro
Bohumíra Četyny 3025/15
70030 
Ostrava - Bělský Les

 

Nejbližší zastávka MHD : Antonína Poledníka, Dubina, Bělský Les, Hrabůvka. (Stránky MHD Ostrava)

 

Výtah pro kočárky a vozíčkáře je zboku objektu. Objekt je vybaven eskalátory.

 

 Najdete nás zde Google mapa

 

 Umístění prodejny Dětské botičky MTG v Ostravě Bělském Lese v nákupním středisku Galeria.

 

 

Otevírací doba prodejny :

Pondělí – pátek :    9 – 18 h

Sobota :   9 – 12 h8 hod

Neděle, všechny svátky a Silvestr : ZAVŘENO

(změnu v otevírací době aktuálně zveřejníme)

 

 

Kontakt :

telefon prodejna :   +420 608330255 (v době otevírací doby) pište prioritně emaily, bez tel. operátora. Zde vám neodpovíme na dotazy týkající se objednávek.z eshopu, na vaše emaily, zaslané balíky atp. 

Prioritně pište emaily : mtg@detskeboticky.cz, detskeboticky@gmail.com

Obuv na telefonický dotaz neproměřujeme. Tuto informaci a další naleznete u každého produktu v eshopu. Na většinu svých dotazů naleznete odpovědi na našich stránkách /1/, /2/, /3/, /4/. Ostatní dotazy zasílejte emailem, na které odpovíme do 24h. Telefonicky nelze odkládat zboží - zboží vám připravíme na základě provedené objednávky.

 

 

 

 

 

Schema prostor v 1.patře obchodního domu Galeria. V plánu jsou znázorněny možné vstupy do poschodí a umístění naší prodejny. Za hlavním vchodem využijte eskalátory a schodiště do 1.patra. Výtah je určen pro zákazníky s kočárky a vozíčkáře, který je umístěn samostatně zboku budovy. Zastávka tramvají "Antonína Poledníka" je v blízkosti budovy.

 

V prodejně příjmáme platební karty :

  • MasterCard
  • Maestro
  • VISA
  • VISA Electron

  

 

 

 

Fotogalerie

Google

Facebook

 

prodejna Dětské botičky MTG

Foto : Vnitřní prostor prodejny s nabídkou zimní a celoroční dětské obuvi (2015). Nadstandartní prodejní klimatizovaná plocha nabízí zákazníkům dostatečný prostor a bohatou nabídku obuvi všech známých výrobců s proškolenou obsluhou, která poradí a vybere vhodnou obuv.

 

 

GPS souřadnice : 49°46‘44.985"N, 18°15‘2.727"E     Google Open Location Codes : 8FXWQ7H2+M7G

 Orientační plán s vyznačením polohy naší prodejny Dětské botičky MTG v Ostravě Bělském Lese.

 

 

Foto : Obchodní dům Galeria. Pohled na ulici Horní a zastávku Antonína Poledníka s podchodem směřujícímu k obchodnímu domu (foto z r. 2012, kdy proběhlo zateplení objektu).

OD se nachází na ulici Horní zhruba v její polovině, v místě přemostění komunikace u zastávky A. Poledníka. Ulice Horní začíná kruhovým objezdem v Ostravě - Hrabůvce a vede k hypermarketu Albert a ústí na výpadovku Plzeňská - Krmelín - Příbor.

 

 

 

 

Foto : Vchod do prostor prodejny Dětské botičky MTG v obchodním centru Galeria (2012). Prodejna se specializuje na prodej kvalitní zdravotně nezávadné dětské obuvi. Uvnitř naleznete také nabídku obuvi pro dospělé. Široký výběr doplňkového zboží - školní a studentské batohy, dětské ložní povlečení, hračky, čepičky, deštníčky, pláštěnky, ponožky, punčocháče, pyžamka, úplety, spodní prádlo apod. Komfortně klimatizovaný prostor.

 

 

IČO : 73250520
DIČ : CZ7303035542

 

 

 

   Moderní eshop s dětskou obuví.

                  

  

Aktuality z našeho obchodu. Novinky v nabídce.

Sledujte naši stránku a mějte přehled o našem novém zboží, akcích a slevách. 

Facebook

 

 

-mtg-12/22-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím