Nacházíte se na: Úvodní strana » Sledování zásilek

Sledování zásilek

Zajímá Vás, kde se právě nachází Vaše zásilka? Zda je již uložena k vyzvednutí na poště? Balíky jsou identifikovány pomocí čárového kódu. Čárové kódy jsou skenovány na každém kontaktním bodě. Pomocí čísla zásilky je možno zjistit stav-polohu zásilky. Kód bude aktivní po přijmutí balíku na depo dopravce. Vyčkejte, prosím, než bude vaše zásilka dopravena na depo.

 

Kód zásilky zasílá dopravce emailem nebo SMS, jakmile je vaše zásilka přijata do systému dopravce (do 24h ve všední dny od doručení našeho emailu o odeslání zásilky). Vyčkejte na jeho doručení.

 

 

 

 

 

 

Neobdržíte-li zásilku do dvou pracovních dnů, ihned kontaktujte vaši poštu, dopravce popř. nás. Úložní doba zásilky je pouze několik dní. Přeposlání bude poté nutno znovu uhradit a navíc dojde ke zpoždění dodání. Pokud Vám byl zaslán email příp. SMS s podacím číslem, pod kterým je Váš balík evidován je možné pomocí tohoto čísla zjistit stav-polohu zásilky na stránkách přepravce popř. kliknutím na příslušnou ikonu dopravce. Potřebujete-li změnu termínu nebo místo dodání své zásilky (pouze Česká pošta), stačí vyplnit tento formulář https://formulare.cpost.cz/zmenadispozice/index.html, nebo informovat vybraného dopravce.

 

 

 
 

 

Skoč na navigaci
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím